Кава

рус укр
Сортовой Кофе в зёрнах Лучшие экзотические кофе мира Бленды (смеси) Кофеньон

Hawaii Kona

Кавове зерно Кона є блискучим та краще пропорційним, аніж інші кавові зерна. Кава з цього зерна має насичений смак та тонкий аромат. Деякі дегустатори відзначають легкий присмак кориці. Кава смакує м’яко та витончено, має фруктову нотку.

Panama SHB

Ця арабка вирощена на схилах вулкану. Цій каві притаманна легка консистенція з яскраво вираженою, проте не різкою, кислинкою, ніжним цитрусовим ароматом, м’якість та витонченість. Добре смакує як еспрессо чи капуччіно.

Ecuador Galapagos

Ця кава подарує Вам найвищу насолоду. Має збалансований смак з горіхово-шоколадним ароматом та ледь помітною кислинкою.

Sulotco Sulawesi

Кава є дуже гармонійною у смаку, трішки гіркуватий смак нагадує грецький горіх. Густа та міцна, з екзотично-фруктовим ароматом.

Dominican Barahona

Це типово карибська кава високої якості, добра і витримана, середньої міцності, зніжним солодкуватим ароматом та легкою кислинкою, має ледь помітний присмак мигдалю.

Australia Skybury

Смакуючи цю каву Ви відкриєте для себе нові смакові нюанси. Ця кава має ледь помітну гірчинку та довершений смак.

Bali

Індонезія Балі вирощується на вулканічному грунті, це міцна арабка сильної консистенції, з нормальною кислотністю, має інтенсивний і стійкий аромат з легким відтінком деревини.

Yemen Mocca

Смак цієї кави змінюється від винного до шоколадного, з делікатним присмаком фруктів, злегка нагадує мускат, має ніжний аромат.

Nepal

Кава 100% мита, висушена на сонці та вручну сортована. Має нетиповий міцний смак, з вишуканою гірчинкою та легким мигдально-горіховим ароматом, який так цінують гурмани кави.

Brasil Yellow Bourbon

Ця рідкісна кава поєднує в собі усе, що потрібно каві для досконалого смаку. Кава проходить унікальну обробку натуральним способом, завдяки незвичайно тонкій шкірці і можливості сушіння ягоди безпосередньо на гілках і має видатні смакові параметри, з незначною кислинкою, дуже збалансованим і багатим смаком.

Blue Mountain

Унікальний, тонкий, вишукано-повний смак з гармонійним фруктовим акцентом та легкою кислинкою, а також глибокий, інтенсивний та стійкий аромат піднесли цю каву на вершину світової слави.

Puerto Ricko

Ця кава має тільки їй притаманний повний характер. Її по праву називають найкращою арабікою в світі. Інтенсивний неповторний аромат з фруктовою ноткою без гірчинки, з витонченим м’яким смаком створює найвищу насолоду.

Luwak Coffee

Кава Копі Лівак має довершено повний аромат з незвичною ноткою, яким завдячує саме природній ферментації кавових ягід у шлуночках екзотичних парадоксурусів. Деякі спеціалісти описують повноту смаку цієї кави як сироп з приглушеною, ледь помітною вишуканою кислинкою. Загалом спеціалісти з усього світу характеризують цю каву як неперевершену з особливо вишуканим повним смаком та легкою земною ноткою.

сайт создан компанией